223. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Froment jelzéssel, 1900 körül
Akolban
81. tétel
Szüle Péter
Lány korsóval
82. tétel
Pólya Iván
Lámpafénynél
83. tétel
Deák - Ébner Lajos
Piaci jelenet
84. tétel
Szemlér Mihály
Csikósok, 1848
85. tétel
Pörge Gergely
"Megyeri halászkunyhó", 1919
86. tétel
Gyertyáni Németh Gyula
Vásárban
87. tétel
Vangor jelzéssel, 20. sz. eleje
Juhász
88. tétel
Szemlér Mihály
"Megy a juhász szamáron", 1861
89. tétel
Pállya Celesztin
Lovasszekér
90. tétel
Viski János
Lovasfogat
91. tétel
Heintz Henrik
Erdei tisztáson
92. tétel
Bokros jelzéssel, 20. sz. eleje
Erdőbelső alakkal
93. tétel
Rónai Géza
Ligetes táj, 1928
94. tétel
Heinrich jelzéssel
Vízparti részlet, 1926
95. tétel
Dienes István
Mezei munkák
96. tétel
Ujváry Ferenc
Ökrösszekér
97. tétel
Égly Sára
Kertrészlet
98. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Faluvége
99. tétel
Neogrády Antal
Dombtetőn
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS