Pénzes láda
magyar, datált: 1690, diófa, kovácsoltvas veretekkel és fogantyúkkal, jávorfa intarziával "1690 és G.S.M" monogrammal, egy zár eredeti, 3 kulccsal
618. tétel
Láda
német, datált: 1798, tömör tölgyfa, kovácsoltvas veretekkel és fogantyúkkal, I. I. W. B. monogrammal, belsejében ládafiával
619. tétel
Kabinetszekrény
620. tétel
Könyvespolc
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon haboskőris borítással, faragott, részben festett és aranyozott díszítéssel, felül három fiókkal, két oldalán ajtókkal