225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-781]
[782-801]
[802-803]
Firenzei festő, 1480 körül
A gyermek Jézus előtt hódoló Mária
61. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Alexandriai Szent Katalin eljegyzése
62. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
A gyermek Jézus a Passió eszközeivel
63. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Madonna a kisdeddel
64. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Jézus bemutatása a templomban
65. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Alexandriai Szent Katalin
66. tétel
Sassoferrato, Giovanni Battista Salvi után, 18. sz.
Mária
67. tétel
Lombard festő, 17. sz. első fele
Alexandriai Szent Katalin
68. tétel
Cantarini, Simone (Pesaro, 1612 - Verona, 1648) után, 17. sz.
Madonna
69. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
József és Putifárné
70. tétel
Német festő, 1800 körül
Kleopátra halála
71. tétel
Németalföldi festő, 17. sz. első fele
Vénusz Vulkánusz műhelyében
72. tétel
Loth, Johann Carl-nak tulajdonítva
Kleopátra halála
73. tétel
Német festő, 18. sz.
Zsuzsanna és a vének
74. tétel
Észak - itáliai festő, 18. sz.
Vénuszt megleső szatír VÉDETT - NO EXPORT
75. tétel
Holland festő, 17. sz.
Golyózó parasztok
76. tétel
Flamand festő, 17. sz. vége
Ivóban
77. tétel
Németalföldi festő, 17. sz.
Mulatozók
78. tétel
Nicolas Berchem metszete után,17. sz.
Mulatozó parasztok
79. tétel
Snyders, Frans (Antwerpen, 1579 - Antwerpen, 1657) után, 19. sz.
Konyhai csendélet homárral
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-781]
[782-801]
[802-803]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS