Kétajtós szekrény
osztrák, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott és tusfestett díszítéssel, veretek pótoltak, sérült
642. tétel
Vitrin
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon topolyafa borítással, faragott díszítéssel, 1 db kulccsal
643. tétel
Kandalló óra és kandeláber pár
francia, 20. sz. eleje, felesütős szerkezet, festett alabástrom talapzaton bronz óratok, római számos, percbeosztásos számlap,
644. tétel
Szalongarnitúra, 4 db-os
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, öntött bronz szárnyas oroszlán veretekkel, oroszlán mancsos papucsokkal, sérült, 2 db
645. tétel
Posztamens pár kaspóval
Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. második fele, mázas pirogránit, oroszlánfejes és karmos díszítéssel, jelzett a talpon: domború körpecsét
646. tétel
Egyajtós szekrény
osztrák, 19. sz. vége, feketére festett fa, sárgaréz és teknőcpáncél intarziával, öntött, aranyozott bronz veretekkel, tetején márványlappal, kulcs nélkül, sérült
Posztamens
649. tétel
Tükör és konzolasztal
magyar, 19. sz. vége, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, a konzolasztal tetején márványlappal, kis sérülésekkel
650. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült
651. tétel
Szalonasztalka
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott és fehérre festett fa, lábain hattyú díszítéssel
652. tétel
Hintaszék, ún. "grotto" szék
Velence, 19. sz. második fele, faragott, festett, ezüstözött fa, sérült
653. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa
654. tétel
Tükör
655. tétel
Keretóra
osztrák vagy magyar, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, ökörszemes, aranyozott fa tokban, arab számos, percbeosztásos számlap, szerkezet javításra szorul
656. tétel
Keretóra
osztrák vagy magyar, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott, ökörszemes tokban, római számos fém számlap,
657. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. közepe, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, kis sérülésekkel
658. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, sérült
659. tétel
Szalongarnitúra, 7 db-os
osztrák, 19. sz. vége, tömör mahagóni, öntött bronz veretekkel, felújított
660. tétel
Konzolasztal
magyar, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, oldalra nyíló két fiókkal, kis séürléssel