[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
742-761
[762-781]
[782-801]
[802-803]
Bútordísz
Japán, 20. sz. eleje, bambusz szár, faragott, csiszolt csont és gyöngyház díszítéssel, sérült
742. tétel
Visnu
Jáva, faragott, vulkanikus kőzet, négy karú istennő elefánttal, égett felülettel, erősen megkopva
743. tétel
Faragvány
Dekkán-fensík, faragott pala, lovasfigura ábrázolással, sérült
744. tétel
Istennő
Kashmír, 10-11 sz., faragott, megkövesedett fa, sérült
745. tétel
Tekercskép kalligráfiával
Kína, 1900 körül, tus, papír, szerencsekívánsággal, hátoldalán felirattal, jelzett, fa végződéssel, kis sérüléssel
746. tétel
Tanka
Tibet, 1900 körül, tempera, vászon, Padmaszampava-jidam istenségek csoportjának ábrázolásával
747. tétel
Guanyin istennő
Kína, 19. sz. vége, gyermekáldást segítő szobor, faragott rózsaszín zsírkő, szemeknél tus kontúrral, kis sérülésekkel
748. tétel
Buddha Amitábha
Vietnám, 19. sz. eleje, faragott, lakkfestett, aranyozott fa, aranyozása kopott
749. tétel
Buddha
Sziám, 19. sz. második fele, aranyozott bronz
750. tétel
Folyóparti jelenet - metszet
Japán, Hiroshige Ando, 1797-1858, színezett fametszet, papír, jelzett
751. tétel
Szamuráj
Japán, 19. sz. vége, gouache, aranyfesték, papír, jelzett
752. tétel
Shunga
Utagawa iskola, Tsukioka Settei (1710 - 1786) után, 19. sz. vége, színes fametszet, papír, jelzett
753. tétel
Shunga - erotikus jelenet
Kunisada, Utagawa (1786 - 1864), 1840 körül, színezett fametszet, papír
754. tétel
Shunga - megkötözött nő
Utagawa iskola, 1880 körül, színezett fametszet, papír, feliratokkal
755. tétel
Csien szen - "Az Ég-tava" ,"az élet egy pillanata"
Kína, 19. sz., akvarell, fedőfehér, papír, jelzett
756. tétel
Tekercskép
Kína, 20. sz. eleje, tus, papír, halakkal és lótuszvirággal díszítve, jelzett
757. tétel
Tekercskép
Kína, 1900 körül, tus, papír, énekesmadár ábrázolással, jelzett, sérült
758. tétel
Tekercskép
Kína, 1900 körül, tus, papír, a hosszú élet istenének alakjával, jelzett
759. tétel
Ho Shon-sheng
Kína, 19. sz. második fele, Csing-kor, akvarell, papír, alul felirattal
760. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
761. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
742-761
[762-781]
[782-801]
[802-803]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS