Falióra
Pest, 19. sz. eleje, jelzett: "Frantz Seifner in Pest", dátumos negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tok, római és arab számos számlap, ingával
664. tétel
Varróasztal
angol, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon papírmassé borítással, lakk- és tusfestett díszítéssel, gyöngyház berakással, sérült, lábösszekötő pálcái későbbi kiegészítések
665. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz., jelzett: "I. Wampe a Liege", felesütős szerkezet, római és arab számos, zománcozott számlap, festett fa tok, aranyozott bronz szerelékkel, kulccsal és ingával, működik
666. tétel
Gyertyatartó pár
olasz, 20. sz. eleje, patinázott és aranyozott bronz márvány talapzaton
667. tétel
Kandalló óra
668. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon topolyafa borítással, feketére pácolt léc díszekkel, középen kihúzható és lehajtható írólappal, 2 db kulccsal
669. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott aranyozott hársfa, sérült
670. tétel
Kártyaasztal
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, négy kis fiókkal, faragott diófa lábazaton, kis sérüléssel
671. tétel
Fotel és lábzsámoly
magyar, 20. sz. eleje, pácolt bükkfa, faragott díszítéssel
Tálalószekrény
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás és faragott díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
674. tétel
Ebédlőasztal
magyar, 19. sz. második fele, tölgyfa, jávorfa és paliszander intarziával, kihúzható vendéglapokkal, kis sérüléssel
675. tétel
Íróasztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon cseresznye- és topolyafa borítással, három fiókkal, topolyafa intarziával, 1 db kulccsal
676. tétel
Tükör
Velence vagy Murano, 19. sz., fa korpuszon, színtelen csiszolt üveg, köszörült díszítéssel, sérült, hiányos
677. tétel
Posztamens és fedeles urna
Zsolnay-gyár, Pécs, 1916, Ligeti Miklós terve, mázas pirogránit, jelzett az alsó elem tetején: masszába nyomott öttornyos jel "Pécs" jelzet, L.M. monogram, kis sérüléssel
678. tétel
Tükör
Murano, 19. sz. második fele, fa korpuszon csiszolt színtelen üveg
679. tétel
Posztamens
orosz, 1900 körül, zöld ónix, bronz babérdíszes szerelékkel, színes zománc díszítéssel, sérült
680. tétel
Kabinetszekrény
német (?), 19. sz. vége, feketére pácolt fa, karcolt csont berakással, aranyozott bronz veretekkel, alul 1 fiókkal, ajtajai mögött 4 kis fiókkal és polcokkal, 1 db kulccsal