[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-781]
[782-801]
[802-803]
Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
Istenanya, a haragos szívek meglágyítója
41. tétel
Istenanya a kisdeddel
42. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele
Zadonszki Csodatévő Szent Tyihon
43. tétel
Német szobrász, 1600 körül
Jézus az írástudók között és Krisztus megkeresztelése
44. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Angyal pár
45. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Lator a Kálváriából
46. tétel
Magyarországi szobrász, 1700 körül
Mária a gyermek Jézussal
47. tétel
Német művész, 17. sz.
Fájdalmas Mária
48. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Szent László
49. tétel
Magyarországi szobrász, 1800 körül
Mária Immaculata
50. tétel
Liberi, Pietro (Padova, 1605 - Velence, 1687) -nek tulajdonítva
Az erény allegóriája - Herkules legyőzi a bűnt VÉDETT - NO EXPORT
51. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Vértanúszent mártíromsága
52. tétel
Közép - európai festő, 18. sz.
Páduai Szent Antal
53. tétel
Német festő, 16. sz.
Szent Kristóf VÉDETT NO EXPORT
54. tétel
Romano, Giulio (Róma, 1499 - Mantova, 1546) követője, 16. sz. közepe
Megdicsőült Krisztus a Passio eszközeivel
55. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Démokritosz
56. tétel
Itáliai festő, 17. sz. vége
Áhítat
57. tétel
Német festő, 18. sz.
Tudós portréja
58. tétel
Veronese, Paolo után, 1800 körül
Judit
59. tétel
Velencei festő, 18. sz. első fele
Hágár és Izmael a pusztában
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-781]
[782-801]
[802-803]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS