[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-781]
782-801
[802-803]
Anatóliai "Karapinar" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
782. tétel
Anatóliai "Sivrihisar" kilim szőttes pár
1900 körül
783. tétel
Kaukázusi szőttes
20. sz. közepe
784. tétel
Kaukázusi "Konagend" szőttes
1890 körül, szumák technika, kissé kopott
785. tétel
Kaukázusi "Medalionos" futószőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, kisebb kopásokkal
786. tétel
Kaukázusi "Memling Gölös Kazak" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
787. tétel
Kaukázusi "Mogan Kazah" szőnyeg
19. sz. második fele, gördesz csomózás, oxidációs kopásokkal
788. tétel
Kaukázusi "Szumák" nyeregtáska
20. sz. eleje, szövött technika
789. tétel
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kis kopásokkal
790. tétel
Iráni "Kaskai Shiráz" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, egyenletesen kopott
791. tétel
Iráni "Kaskai Shiraz" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
792. tétel
Iráni "Hamadán" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
793. tétel
Kaukázusi "Akstafa" szőnyeg
20. sz. első fele, gördesz csomózás
794. tétel
Perzsa "Kamseh" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kopásokkal
795. tétel
Iráni "Kamseh" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
796. tétel
Türkmén "Beludzs" nyeregtáska
1900 körül, szenné csomózás és szövött technika
797. tétel
Anatóliai selyem imaszőnyeg
1920 körül, szenné csomózás
798. tétel
Perzsa "Isfahan" szőnyeg
799. tétel
Iráni "Kamseh" futószőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, szakadt
800. tétel
Karamani "Kilim" szőttes pár
1900 körül
801. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-781]
782-801
[802-803]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS