Éjjeliszekrény
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, topolyafa és cseresznyefa berakással, sérült
622. tétel
Ún. "Ollós" szék
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, bőr háttámláján préselt, aranyozott nemesi címerrel, bronz szegecsekkel, sérült
623. tétel
Tálalószekrény
magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa és paliszander berakással, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, felújított
624. tétel
Kétajtós szekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa és mahagóni intarziával, 1 db kulccsal, 653. old.
625. tétel
Íróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, tetején üveglappal, kis sérüléssel, 5 db kulccsal
626. tétel
Tálalószekrény
627. tétel
Tálalószekrény
628. tétel
Saroktálaló
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon mahagóni borítással, faragott, aranyozott oszlopfőkkel, felül egy fiókkal, 2 db kulccsal, sérült
629. tétel
Kétajtós szekrényke
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, 1 db kulccsal
630. tétel
Könyvszekrény
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, üvegek pótoltak, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
631. tétel
Éjjeliszekrény pár
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, egy-egy fiókkal, bronz húzógombokkal
632. tétel
Írókomód
633. tétel
Tálalószekrény
magyar, 1780 körül, tömör cseresznyefa és fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, faragott díszítéssel, eredeti zárakkal, felújított
634. tétel
Komód
magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, eredeti zárakkal, egy kulccsal
635. tétel
Szekrényke
német, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, ajtaján jávorfa figurális intarziával, két csavart oszloppal, eredeti kulccsal
636. tétel
Emeletes írószekreter
637. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült
638. tétel
Smizett
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, hét fiókkal, aranyozott sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal
639. tétel
Komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, két oszloppal, öntött bronz veretekkel
640. tétel
Egyajtós ruhásszekrény
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, 1 db kulccsal