Kandalló óra
1900 körül, "German Gyula Budapesten" jelzettel, felesütős szerkezet, ónix és szürke fém öntvény tok, római számos számlap, inga nélkül, hátsó óratakaró üveg törött
682. tétel
Kandalló óra
magyar, 1860 körül, felesütős szerkezet, feketére pácolt fa tok alabástrom oszlopokkal, gyöngyház rátétekkel, faragott aranyozott díszekkel, ingával, kulccsal, működőképes
683. tétel
Szivartartó ládika
magyar, 19. sz. vége, körtefa, faragott díszítéssel, belsejében szivartartó polcokkal, eredeti kulccsal, kis sérüléssel
684. tétel
Edénytartó láda
magyar, 19. sz. második fele, tömör diófa, dúsan faragott díszítéssel, belseje bársony borítással
685. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, márvány, sérült
686. tétel
Kisasztal
osztrák, 1900 körül, esztergált bükkfa, patkó alakú tetején márványlappal
687. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, diófa színűre pácolt bükkfa, faragott és esztergált díszítéssel
688. tétel
Támlásszék
német, 19. sz. második fele, feketére pácolt bükkfa, faragott és vésett díszítéssel, kis sérüléssel
689. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, esztergált mahagóni és bükkfa
690. tétel
Mosdószekrény
magyar, 18. sz. közepe, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, felnyitható felső lappal és két fiókkal, alsó dupla fiókban ládafiával, sérült, veretek hiányosak