Zsúrkocsi
magyar, 1920 körül, pácolt bükkfa, fém szerelékekkel, görgős lábakon, felújított állapotban, kulccsal
702. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, faragott díszítéssel, leemelhető tálcával, fém polctartókkal, görgőkön, 1 db kulccsal
703. tétel
Falióra
magyar, 1900 körül, felesütős szerkezet mahagóni tokban, faragott díszítéssel, szecessziós sárgaréz veretekkel, arab számos percbeosztásos számlappal, ingával, felhúzó kulccsal
704. tétel
Tálalószekrény
705. tétel
Virágtartó állvány
magyar, 1930 körül, gőzölt, hajlított bükkfa, tetején üveglappal
706. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 1920 körül, diófa, fém polctartókkal, görgős lábakon, kulccsal
707. tétel
Fotel pár
magyar, 1900 körül, tömör mahagóni, faragott díszítéssel
708. tétel
Hintaszék
magyar, 20. sz. eleje, hajlított, gőzőlt bükkfa, nádazott háttámla és ülőrész felújított
709. tétel
Érmeszekrény
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, 21 db kis fiókkal, központi zár sérült
Kandalló óra
francia, 1920 körül, elől billegős, felesütős szerkezet, római számos, percbeosztásos számlap, csiszolt fekete ónix tok, márvány sarokdíszekkel, működőképes, kulccsal,
713. tétel
Fotel pár
magyar, 1930 körül, feketére pácolt fa, sérült
714. tétel
Fotel pár
715. tétel
Hintaszék
Ausztria, Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, nádazása felújított, jelzett az alján: kávára ragasztott Thonet cédula
Állólámpa
magyar, 19. sz. vége, diófa, faragott és esztergált díszítéssel, kétégős szerelékkel
719. tétel
Szervízasztalka
osztrák, 19. sz. vége, bambusz váz, réz rátétekkel, 2 kisebb és 2 nagyobb fajansz tálcával, tálcákon datálás: 1861, 1863, egy tálca sérült
720. tétel
Etager
osztrák, 1900 körül, bambusz, réz rátétekkel, két lapja pótolt