[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-781]
[782-801]
[802-803]
Németalföldi festő, 18. sz.
Kalapos férfi boroskancsóval
81. tétel
Közép - európai festő, 19. sz.
Dr. Barra Imre (1799-1854) kolozsvári orvos portréja
82. tétel
Német festő, 18. sz. első fele
Gyümölcscsendélet barackokkal
83. tétel
Gyümölcscsendélet körtékkel
84. tétel
Valta, Margit von (működött a 19. sz. végén) Bartolomeo Esteban Murillo után
A kis gyümölcsárus
85. tétel
Netscher, Caspar után, 19. sz.
Az orvosi vizsgálat
86. tétel
Kovács Mihály
A művészetek allegóriái
87. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Anton Johann Nepomuk Graf von Hamilton (1722-1776) portréja (1764-1776 között altábornagy)
88. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Ifjú nemes portréja
89. tétel
Németalföldi festő, 17. sz.
Ifjú hölgy borkóstoló tálkával
90. tétel
Észak - itáliai festő, 17. sz. első fele
Asztali csendélet szoborral és hangszerrel
91. tétel
Miel, Jan
Ókori romok pásztorokkal, 1640 körül
92. tétel
Rosa, Salvator (1615 - 1673) követője, 17. sz.
Mitológiai jelenet
93. tétel
Schinnagl, Maximilian
Erdőben pihenő család
94. tétel
Velencei festő, 18. sz.
Sziklás táj alakokkal
95. tétel
Schinnagl, Maximilian
Vándorok tájban
96. tétel
Itáliai festő, 1700 körül
Itáliai táj alakokkal VÉDETT - NO EXPORT
97. tétel
Jong, Ludolf de
Rókavadászat, 1650 körül
98. tétel
Alott, Robert
Itáliai részlet alakokkal
99. tétel
Markó Károly, ifj.
Róma látképe, 1840
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-781]
[782-801]
[802-803]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS