Tanka mandalával
Nepál, 20. sz. közepe, tempera, vászon, selyemre applikálva, Istenségek és bölcs tanítók ábrázolása a tan szimbólumaival
732. tétel
Tanka
Nepál, 19. sz. vége, tempera, papír, A Megvilágosodás Buddhája bumisparsha mudrában, felette Buddha Maitreia lebegő alakjával, hátoldalán jelzett, kis sérüléssel
733. tétel
Hímzés, 2 db
Kína, 20. sz. eleje, selyem alapon selyemszál díszítéssel, Qilin mitológiai alakja denevérekkel, másikon főnix és sárkány ábrázolással
734. tétel
Falikép
Kína, 1950 körül, hímzett selyem, a tavasz allegóriája, jelzett
735. tétel
Tekercskép
Japán, 20. sz. eleje, tus, papír, harcos Shoki alakjával jelzett, fa végződéssel, kis sérüléssel
736. tétel
Tekercskép
Japán, 20. sz. első fele, tus, akvarell, papír, a két szerencseisten alakjával, Daikoku és Ebisu, jelzett, fa végződéssel
737. tétel
Tekercskép
Kína, 20. sz. eleje, tus, papír, gyerekek ábrázolással, jelzett
738. tétel
Zakli, 8 db
Mongol, 19. sz. eleje és 20. sz. első fele között, tempera, vászon, arany festéssel, Fehér Tara, Vajrapani, Padmasampava, Mahakala, Bódhiszattvák és Dakini alakjával
739. tétel
Váza, 2 db
India, 19. sz., öntött bronz, kisebbik négy csengővel, aranyozás nyomaival
740. tétel
Lófigura
India, 19. sz., öntött bronz, cizellált díszítéssel, egyik lábon kis sérüléssel