[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
762-781
[782-801]
[802-803]
Türkmén "Yomud" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás, sérült
762. tétel
Türkmén "Tekke" Choval
20. sz. eleje, szenné csomózás
763. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
764. tétel
Türkmén "Yomud" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózással, két kisebb kopással
765. tétel
Türkmén "Tekke" Choval
766. tétel
Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg
datált: 1931, gördesz csomózás
767. tétel
Türkmén "Beludzs" imaszőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
768. tétel
Iráni "Kaskai" szőnyeg
769. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, jó állapotú
770. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, egyenletesen kopott
771. tétel
Türkmén "Ersari" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózés, régi javításokkal, lyukas
772. tétel
Kaukázusi "Mokhan Kazak" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, sérült, kopott
773. tétel
Kaukázusi "Gendje" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kopott
774. tétel
Kaukázusi "Karabagh Mafrash"
20. sz. első fele, verné technika
775. tétel
Kaukázusi "Sevan-Kazak" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, bordűrje oxidálódott
776. tétel
Anatóliai "Milas" imaszőnyeg
1880 körül, gördesz csomózás, kopott, restaurált
777. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás
778. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
779. tétel
Anatóliai "Karapinar" szőnyeg
19. sz. közepe, gördesz csomózás, egyenletesen kopott, kisebb restaurálásokkal
780. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
781. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-401]
[402-421]
[422-441]
[442-461]
[462-481]
[482-501]
[502-521]
[522-541]
[542-561]
[562-581]
[582-601]
[602-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
762-781
[782-801]
[802-803]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS