264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Basch Andor
"Kert Girgentiben", 1923
601. tétel
Hevesi Margit, Ehrenhaftné
"Napfényes főutca"
602. tétel
Döbrentey Gábor
Pécsi utcarészlet, 1934
603. tétel
Berend Ilona
Városrészlet
604. tétel
Fazakas M. jelzéssel
A sárga ház, 1903
605. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Téli falu
606. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Téli táj
607. tétel
Ajtai jelzéssel, 20. sz. közepe
Téli utca szánkózó gyerekekkel
608. tétel
Simon jelzéssel
Téli város alakokkal, 1927
609. tétel
Hénel Gusztáv
Hágai részlet
610. tétel
Bonhivers jelzéssel, 20. sz. eleje
Templomdomb
611. tétel
Timon Andor
Téli kikötő, 1930 körül
612. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Téli falu
613. tétel
Hajdú I. jelzéssel, 20. sz. első fele
Téli városrészlet
614. tétel
Molnár Róza, Kézdivásárhelyi
Lovasszán
615. tétel
Záray Lucy, dr. Tárnokyné
Kisvárosi utcarészlet szökőkúttal, 1938
616. tétel
Záray Lucy, dr. Tárnokyné
Soproni részlet, 1937
617. tétel
Remsey Iván
Tejbüfében
618. tétel
Csabai Rott Margit
Párizsi hajnal, 1920-as évek
619. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Esti utcarészlet alakokkal
620. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS