264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-815]
Marosán Gyula
Absztrakt kompozíció, 1960
781. tétel
Marosán Gyula
Absztrakt, 1960
782. tétel
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné
Nő csíkosban, 1947
783. tétel
Hranitzky Ilona
Üvegpalackok, 1930 körül
784. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Lovasok
785. tétel
Galamb Erzsébet, Grosova (Grósz) Erzsébet
Szobarészlet, 1940-es évek
786. tétel
Freytag Zoltán
Kompozíció
787. tétel
Tábori Zsuzsa jelzéssel
Töprengő gyermek, 1969-70
788. tétel
Marosán Gyula
Kompozíció
789. tétel
Hincz Gyula
Csendélet virágokkal
790. tétel
Kubista kompozíció
791. tétel
Csendélet kottával
792. tétel
Barta István
Kompozíció
793. tétel
Jahnadzsiev, Ivan
Csendélet, 1987
794. tétel
Diaconescu, Const. jelzéssel
„Oras industrial”, 1984
795. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Vöröslő Napkorong
796. tétel
Zemplényi Magda
Három grácia
797. tétel
B. L. jelzéssel
Asztali csendélet, 1930
798. tétel
Geróts jelzéssel
Absztrakt kompozíció, 1971
799. tétel
Formák
800. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS