264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Kató Kálmán
Budapesti részlet
501. tétel
Mezei Ilonka
Nő a folyóparton
502. tétel
Mészöly Laura
Bodrogi táj, 1957
503. tétel
Gebauer Ernő
Falusi részlet
504. tétel
Magyar festő, 1920 körül
Budapest látképe a Parlamenttel
505. tétel
Kossin jelzéssel
A diósgyőri vár, 1939
506. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ladikok a vízparton
507. tétel
Páris Erzsébet
Folyóparti részlet (Rábakanyar), 1942
508. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kisharsány
509. tétel
Német festő, 20. sz. eleje
Férfi potré
510. tétel
Szigethy István
Önarckép, 1916
511. tétel
Baumhorn Olga
Fiú portré
512. tétel
Antal József
Kalapos férfi portréja
513. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Női portré
514. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Leányportré
515. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Virágcsendélet
516. tétel
Stark Anna
Napraforgós csendélet
517. tétel
Szuly Angéla
Kék ruhás lány (Z. Magda arcképe), 1925
518. tétel
Haranglábi Nemes József
Női portré szabadban, 1920
519. tétel
Gellértné jelzéssel, 20. sz. eleje
Csendélet tulipánokkal
520. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS