264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-815
Magyar festő
Kompozíció, 1970
801. tétel
Lasalle jelzéssel
"Átszellemült primitív", 1979
802. tétel
Beretvás András
Gyarapodó formák
803. tétel
Beretvás András
Átlók
804. tétel
Óvári László
Formák
805. tétel
Kiss Dezső jelzéssel
Nyilak, 1972
806. tétel
Marosán Gyula
Napba néző
807. tétel
Marosán Gyula
Ülő akt
808. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. második fele
Padon ülő
809. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. első fele
Pihenő akt
810. tétel
Táncosnő
811. tétel
Bosizo jelzéssel, 20. sz. második fele
Balerina
812. tétel
Moiret Ödön
Anya gyermekével
813. tétel
Nyugat - európai szobrász, 20. sz. második fele
Álló akt
814. tétel
Fekvő akt
815. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-815
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS