238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
180-199
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Böhm Pál
Készül a vacsora
180. tétel
Arlet, J. jelzéssel, 19. sz. második fele
A kis táncosok
181. tétel
Bihari Sándor
Leánykérés, 1891
182. tétel
Laupheimer, Anton
Beszélgetők
183. tétel
Scarto, A. jelzéssel, 19. sz. második fele
Kártyázó szerzetesek
184. tétel
Giovani jelzéssel, 19. sz. közepe
Halász legény
185. tétel
Trost, Carl
Újságolvasó
186. tétel
Rottmann Mozart
Holland lány kiscicákkal
187. tétel
Giessel, Wilhelm
Tere-fere
188. tétel
Béli Vörös Ernő
Leány edénnyel, 1917
189. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Búcsúzkodás
190. tétel
Zádor István
A Landu villa Firenzében, 1910
191. tétel
Poll Hugó
Árnyas erdőrészlet
192. tétel
Olgyai Viktor
Erdei fények
193. tétel
Grotegued, A. G. jelzéssel
Liget részlet, 1930
194. tétel
Knopp Imre
Virágzó fák, 1889
195. tétel
Német festő, 19. sz. közepe
Folyóparti táj vándorokkal
196. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Vízparti táj
197. tétel
Pálfy József
"Hortobágy, 1927"
198. tétel
Török Ede
Rákmány Emma portréja, 1855
199. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
180-199
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS