238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
240-259
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Gross A. jelzéssel, 1900 körül
Gőzhajó a fjordnál
240. tétel
K. Spányi Béla
Itatás
241. tétel
Zórád Ernő
Téli vadászat
242. tétel
Schweitzer, Adolf Gustav
Téli erdőrészlet
243. tétel
Kézdi Kovács László
Téli erdő vadásszal
244. tétel
Stojanow, Pjotr
Esküvői menet
245. tétel
Vlach, Oldra
Muzsikáló puttók
246. tétel
Lefler, Heinrich
Párkép
247. tétel
Zatzka, Hans
Vénusz és Ámor
248. tétel
Benkhard Ágost
Fürdőzők, 1922
249. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Idill
250. tétel
Quaranta, Giuseppe
Mezőn
251. tétel
Olgyay Ferenc
Virágzó folyópart
252. tétel
Cremp, Erminio
Mediterrán táj, 1920
253. tétel
Neogrády László
Kertrészlet
254. tétel
Zorkóczy Gyula
Udvarlás
255. tétel
Éder Gyula
Puttók
256. tétel
Hungarian painter
Bacchanalia, 1919
257. tétel
Zórád Ernő
Pamlagon heverő akt tigrissel, 1942
258. tétel
Dudits Andor
Hölgy legyezővel
259. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
240-259
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS