238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
220-239
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Munkácsy (Lieb) Mihály
Kislány kutyával, 1880 körül
220. tétel
Háry Gyula
Garda tó, 1905
221. tétel
Edvi - Illés Aladár
Patakparton
222. tétel
Deák A. jelzéssel
Gőzös a kikötőben, 1905
223. tétel
Mészöly Géza
Tanyarészlet, 1872
224. tétel
Mészöly Géza
Kotlós, 1872
225. tétel
Rubovics Márk
"Tehenek a Balaton partján"
226. tétel
Edvi - Illés Aladár
Táj szélmalommal
227. tétel
Koszkol Jenő
Tuniszi részlet
228. tétel
Közép - európai festő, 19. sz. vége
Szerenád
229. tétel
Bari, E. jelzéssel, 1900 körül
A velencei dózsepalota
230. tétel
Ponte di Rialto
231. tétel
Valentini R. jelzéssel, 19. sz. második fele
Velencei részlet holdfénynél
232. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
Keleti város részlet
233. tétel
Gimes Lajos
Kikötő
234. tétel
Matarredona, A. jelzéssel
Andalúziai táj, 1915
235. tétel
Matarredona, A. jelzéssel
Tengeri halászhajók az öbölben, 1915
236. tétel
Háry Gyula
Csónakázók, 1939
237. tétel
Benvenuti, Eugenio
A Rialto híd Velencében
238. tétel
Telepy Károly
Duna-menti táj
239. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
220-239
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS