238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
300-319
[320-339]
[340-350]
Ács Ágoston
Mulatozó társaság
300. tétel
Ács Ágoston
Évődők a kútnál
301. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Pusztai légyott
302. tétel
Viski János
Befogott ló
303. tétel
Pállya Carolus
Lovas szekér vásárban
304. tétel
Pállya Carolus
Lovas szekér
305. tétel
Pállya Carolus
Lovak
306. tétel
Glatz Oszkár
Merengő
307. tétel
Bosznay István
Parasztudvar
308. tétel
Pólya Tibor
Falurészlet
309. tétel
Sándor József, Gy.
Piacon, 1916
310. tétel
Viski János
Vágtató ménes
311. tétel
Berkes Antal
Piaci jelenet
312. tétel
Csillag József
Betakarítás
313. tétel
Schindler Valér, működött a 20. sz. elején
Utcarészlet árusokkal
314. tétel
Deák - Ébner Lajos
Káposztavásár
315. tétel
Berkes Antal
Párizsi utcarészlet, 1910
316. tétel
Scholz Erik
A Budavári Mátyás templom
317. tétel
Duchesne, Geo
A párizsi Notre Dame látképe
318. tétel
Duchesne, Geo
Az Óra rakpart Párizsban
319. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
300-319
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS