238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
200-219
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
A.G. monogrammal, 1800 körül
Férfi portré
200. tétel
Battistelli jelzéssel, 19. sz. közepe
Ifjú hölgy rózsákkal
201. tétel
Lemaitre jelzéssel, 19. sz.
Szépítkező hölgyek
202. tétel
Orlai Petrich Soma
Kékruhás hölgy portréja, 1859
203. tétel
Agricola, Carl Joseph Alois
Nemesúr portréja, 1832
204. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Hölgy portré
205. tétel
Osztrák festő
Fejkendős asszony portréja, 1846
206. tétel
R.T. monogrammal, 19. sz. közepe
Fátylas hölgy
207. tétel
Angol festő, 18. sz.
I. Erzsébet portréja
208. tétel
Rucker Franz
Ifjú hölgy masnival, 1831
209. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Ifjú arcképe
210. tétel
Barabás Miklós
Leány portré
211. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Hölgy portré
212. tétel
Francia festő
Charles Berger portréja, 1832
213. tétel
Sándor Béla
Leány hajában virággal
214. tétel
Paede, Paul
Kislány portré, 1907
215. tétel
László Fülöp
Férfi portré
216. tétel
Osztrák festő
Hölgy rózsás főkötővel, 1871
217. tétel
Oeconomo, Aristide
Kisfiú labdával, 1886
218. tétel
Schopl J. jelzéssel, 19. sz. közepe
Ifjú portréja
219. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
200-219
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS