238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-139.1
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Itáliai festő, 18. sz.
Beszélgető szerzetesek
121. tétel
Német festő, 18. sz.
Szakállas férfi
122. tétel
Közép - európai festő, 19. sz. második fele
Betyár
123. tétel
Brandi, Domenico (Nápoly, 1683 - Nápoly, 1736) -nak tulajdonított
Pásztor jószágaival
124. tétel
G. V. monogrammal, 1800 körül
Fiú kosárral
125. tétel
Észak - itáliai festő, 17. sz.
Asztali csendélet hangszerekkel
126. tétel
Közép - európai festő, 18. sz.
Ostáblázók
127. tétel
Bolognai festő, 17. sz.
Alvó Ámor
128. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Vénusz és Ámor
129. tétel
Parmigianino (1503 - 1540) után, 18. sz.
Ámor
130. tétel
Rijkaert, David (1612 - 1661) után
Az alkimista műhelyében, 1854
131. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Férfi portré
132. tétel
Giovanni jelzéssel, 19. sz. második fele
Szakállas férfi barettben
133. tétel
Ligozzi, Jacobo (1547 - 1627) köre, 1600 körül
Artemisia
134. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Zenélő társaság
135. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Reneszánsz kosztümös hölgy portréja
136. tétel
Ricci, Marco (1676 - 1730) köre, 18. sz. első fele
Viharos táj alakokkal
137. tétel
Tájkép szerzetesekkel
138. tétel
Német festő, 18. sz.
Pihenő előkelő vadásztársaság
139. tétel
Velencei festő, 18. sz.
Sziklás táj alakokkal
139/1. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-139.1
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS