238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Apácamunka, Agnus Dei
21. tétel
Apácamunka, Szent Franciska
22. tétel
Apácamunka, Szent Hedvig
23. tétel
Apácamunka, Szent Ferenc
24. tétel
Apácamunka, Szent Antal
25. tétel
Apácamunka, Szent szerzetes
26. tétel
Apácamunka, Bűnbánó Magdolna
27. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. vége
Atyaisten
28. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Szentháromság
29. tétel
Szent Dénes
30. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz. második fele
Assisi Szent Ferenc
31. tétel
Guercino után, 18. sz.
Jézus és a házasságtörő asszony
32. tétel
Balkay Pál
A tékozló fiú
33. tétel
Dél - itáliai festő, 17. sz.
Szent Jeromos
34. tétel
Észak - itáliai festő, 18. sz.
Jézus születése
35. tétel
Dél - itáliai festő, 1700 körül, Luca Giordano után
Szent Jeromos
36. tétel
Német festő, 1650 körül
Ecce Homo
37. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Pihenő Szent Család
38. tétel
Bolognai festő, 17. sz.
Szent Család Szent Annával
39. tétel
Bolognai festő, 17. sz.
Alvó gyermek Jézus
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS