238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Orosz művész, 19. sz. második fele
Tetraptichon
101. tétel
Orosz művész, 19. sz. vége
Deézisz
102. tétel
Lombard festő, 17. sz. vége
Konyhai jelenet
103. tétel
Brekelenkam, Quiringh Gerritsz Van
A felolvasás
104. tétel
Flamand vagy holland festő, 17. sz.
Vanitas csendélet
105. tétel
Spanyol festő, 1700 körül
II. Károly képmása
106. tétel
Német festő, 18. sz. második fele
Vadász csendélet
107. tétel
Bogdány Jakab
Gyümölcscsendélet papagájjal VÉDETT
108. tétel
Velazquez, Diego (1599 - 1660) után, 19. sz. vége
Diadalmas Bacchus
109. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Hunyadi János diadala
110. tétel
Collins, David-nak tulajdonítva
József megkötözteti Simeont
111. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Pihenő szent család
112. tétel
Van Dyck, Antonis (1599 - 1641) után, 18. sz. vége
Krisztus siratása
113. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Mária a kis Jézussal
114. tétel
Dolci, Carlo után, 19. sz.
Gyermek Jézus
115. tétel
Német művész, 18. sz.
Szent Család
116. tétel
Sassoferrato, Giovanni Battista Salvi (1609 - 1685) követője, 17. sz.
Fájdalmas Mária
117. tétel
Strasser, Johann
Hágár és Izmael a pusztában, 1853
118. tétel
Babni, Jos jelzéssel
Templombelső alakokkal, 1845
119. tétel
A. T. B. monogrammal, 19. sz. vége
Szerzetesi ebédlő
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS