238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
260-279
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Márk Lajos
Báli készülődés
260. tétel
Márk Lajos
Kalapos hölgy
261. tétel
Spányik Kornél
Esti hangulat
262. tétel
Spányik Kornél
Lámpafénynél
263. tétel
S. M. monogrammal, 20.sz. eleje
A békakirályfi
264. tétel
Neogrády Antal
Tengerparti sziklán
265. tétel
Letsch, Louis
Virágcsendélet, 1900
266. tétel
Winter, Hans
Hölgy arcképe
267. tétel
Lach, Andreas
Rózsás csendélet
268. tétel
Heyer Artúr
Tejet ivó cicák
269. tétel
Raufer - Redtwitz, Anton
Őszi csendélet vázával
270. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Püspök portréja
271. tétel
Merész Müller Gyula
Dr. Laky Dezső portréja, 1944
272. tétel
Péczely Antal
Csendélet szobrokkal
273. tétel
Burghardt Bélaváry István
Szobabelső
274. tétel
Hungarian painter
"Ildi karácsonya", 1962
275. tétel
Körmendi Frim Ervin
Asztali csendélet gyertyatartókkal és kandalló órával, 1913
276. tétel
Boemm Ritta, Fehér Kálmánné
Szobabelső
277. tétel
Boemm Ritta, Fehér Kálmánné
Kalocsai baba
278. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Tanya szénaboglyákkal
279. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
260-279
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS