238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
160-179
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Kelety Gusztáv
Hegyi patak
160. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Hegyvidéki táj
161. tétel
Weingarten jelzéssel
Alpesi táj, 1859
162. tétel
Telepy Károly
Dombos táj patakkal
163. tétel
Noire, Maxime
Gázlón átkelő lovasok
164. tétel
Telepy Károly
Duna-menti táj várrommal
165. tétel
Brielman, Jacques Alfred
Barbizoni táj lovaskordéval
166. tétel
Heffner, Karl
Vízparti táj
167. tétel
Chabert, Egon
Templom a folyó partján
168. tétel
Brissot de Warville, Felix Saturnin
Birkaakol
169. tétel
Waldmüller, Ferdinand (1793 - 1865) után, 19. sz. közepe
Hazatérő családapa
170. tétel
Az első lépése
171. tétel
Ranzoni, Gustav
Birkapásztorok, 1886
172. tétel
Bienkowski, Kazimierz
Pásztorlegény, 1898
173. tétel
Barbarini, Emil
Eső után
174. tétel
Van Haanen, Remigius Adrianus
Borongós táj
175. tétel
Brodszky Sándor
Felhős táj alakkal
176. tétel
Telepy Károly
Hegyvidéki táj várrommal
177. tétel
Ranzoni, Gustav
Mocsaras táj legelő csordával, 1871
178. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
A Rosana folyó Tirolban
179. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
160-179
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS