238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
280-299
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Neogrády Antal
Parasztház udvarán
280. tétel
Ács Ágoston
Lányok
281. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kisfiú kalapban
282. tétel
Glatz Oszkár
Kalapos fiú portréja, 1928
283. tétel
Mikola András
Napsütötte kertben
284. tétel
Áldor János László
Lányka almával, 1942
285. tétel
Kléh János
Árnyas utca
286. tétel
Olgyay Ferenc
Vízparti táj
287. tétel
Koganov jelzéssel, 1900 körül
Falurészlet
288. tétel
Pallay József
Vihar a tanya felett
289. tétel
Révész Imre
Parasztember
290. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kalapos férfi
291. tétel
Bosznay István
Folyópart
292. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bábonyi táj
293. tétel
Jámbor Lajos
Két asszony
294. tétel
Tolnay Ákos
Árnyas udvaron
295. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Tanya gémeskúttal, 1922
296. tétel
Czinóber Miklós, Szolnoki
Szolnoki utcarészlet, 1921
297. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Fiú budapesti hírlappal
298. tétel
Kotschenreiter Hugó
Imádkozó
299. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
280-299
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS