238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
320-339
[340-350]
Berkes Antal
Budapesti részlet
320. tétel
Orbán Dezső
A párizsi Notre Dame
321. tétel
Corini, Marguerite de
A Notre Dame holdfényben
322. tétel
Csók István
Férfi akt tanulmány, 1885
323. tétel
Csók István
Tanulmányfej, 1885
324. tétel
Feszty Masa
Szent gyermek
325. tétel
Csók István
Züzü
326. tétel
Ferenczy Béni
Anya gyermekével, 1950
327. tétel
Munkácsy (Lieb) Mihály
Vázlat,1879
328. tétel
Székely Bertalan
Anya gyermekével
329. tétel
Edvi - Illés Aladár
Kézimunkázó lány
330. tétel
Székely Bertalan
Vaszary Kolos - vázlat
331. tétel
Mednyánszky László báró
Téli táj
332. tétel
Mednyánszky László báró
Őszi domboldal
333. tétel
Mednyánszky László báró
Angyalföld
334. tétel
Kaufmann, Adolf
Őszi erdő
335. tétel
Neogrády László
Tátrai táj
336. tétel
Katona Nándor
Hófedte hegyek
337. tétel
Francia szobrász, 19. sz. vége
Szatír és nimfa (szoborpár)
338. tétel
Luca, R. A. de jelzéssel, 20. sz.
Harcos Mars isten
339. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
320-339
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS