238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
340-350
Luca, R. A. de jelzéssel, 20. sz.
Fortuna szobra
340. tétel
Fernkorn, Anton Ritter von
Szent György és a sárkány, 1850
341. tétel
Vastagh György ifj.
Oroszlán
342. tétel
Carpeaux jelzéssel, 1900 körül
Napoleon lovon
343. tétel
Michelangelo után, 1900 körül
Levétel a keresztről (ún. Bandini Pietá)
344. tétel
Picault, Emile Louis
"Memoria"
345. tétel
Stepher jelzéssel, 20. sz. eleje
Apollo
346. tétel
Szamovolszky Ödön
"Az első vallomás"
347. tétel
Veger jelzéssel, 19. sz. vége
Akt lepellel
348. tétel
Chapu, Henri Michel Antoine
Jeanne d'Arc
349. tétel
Finta jelzéssel
Gyermek portré, 1919
350. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
340-350
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS