238. Régi mesterek és 19. sz. festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
140-159
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
Itáliában működött francia festő, 18. sz.
Sziklás táj alakokkal
140. tétel
Zimmermann, August Albert
Romantikus táj tűzhányóval
141. tétel
Guardi, Ciacomo (1764 - 1835) köre
Gondolások a La Madonetta szigetén
142. tétel
Fidanza, Francesco (1747-1819) követője, 19. sz. eleje
Kikötőrészlet halászokkal
143. tétel
Rottmann Mozart
Ifjú dáma
144. tétel
Közép - európai festő, 20 sz. eleje
Sissi portréja
145. tétel
Kremm jelzéssel, 19. sz. második fele
Nimfa hárfával
146. tétel
Francia festő, 19. sz. második fele
Előkelő társaság a szalonban
147. tétel
Keil, Eduard
A baba látogatói
148. tétel
Charpin, Albert
Pásztorlány
149. tétel
Gauermann, Friedrich
Tájkép pásztorokkal, 1825 körül
150. tétel
Kuwasseg, Charles-Euphrasie
Falusi úton, 1883
151. tétel
Rylski, Adolf
Lovasszekér
152. tétel
Kübler, Ludwig
Csikósok
153. tétel
Bensa, Alexander Ritter von II.
Főúri vadászat
154. tétel
Kubinyi Sándor
Lóvásár
155. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Vadászat előtt
156. tétel
Rivers jelzéssel, 19. sz. közepe
Udvarház az erdőszélén
157. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Sziklás táj templommal
158. tétel
Bogdánffy-Pauly Eric
Tengerszem
159. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-139.1]
140-159
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-350]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS