270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Csebi-Pogány István
Éjszakai Budapest, 1930
481. tétel
Ősz Dénes
Éjszaka, 1979
482. tétel
Stark Anna
Táj sárga házzal
483. tétel
Dinnyés Ferenc
Beszélgető székelyek, 1947
484. tétel
Vén Emil
"St Tropez" 1970
485. tétel
Bozsó János
Ruhaszárítás, 1988
486. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Tükörben
487. tétel
Nagy Sándor szobrászművész portréja
488. tétel
Tamás Ervin
"Bodrogkeresztúri templom"
489. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tájkép házakkal
490. tétel
Ilosvai Varga István
Szentendrei részlet
491. tétel
Schéner Mihály
Asztali csendélet mikulásvirággal és mézeskalács huszárral
492. tétel
Bertalan Albert
Városka a vasút mentén
493. tétel
Baranyó Sándor
Virágcsendélet
494. tétel
Swierkiewicz Róbert
"Szobabelső"
495. tétel
Soós Tamás
"Januári kép" 1988
496. tétel
Swierkiewicz Róbert
"Szobabelső," 1967
497. tétel
Stark Anna
Ablakban
498. tétel
Fehér László
"Ablak előtt", 2019
499. tétel
Koppány Attila
"Belváros"
500. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS