270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-603]
Nyergesi János
Tájrészlet házakkal, 1940
581. tétel
Kovács Margit
Fonó lány
582. tétel
Kovács Margit
"Szeret - nem szeret"
583. tétel
Kovács Margit
Nyuszi
584. tétel
Kovács Margit
Korsós lány, 1958
585. tétel
Kovács Margit
Szent Erzsébet
586. tétel
Buza Barna
Lány a szélben, 1984
587. tétel
Szamosi Imre
Biblia olvasó
588. tétel
Körmendi Frim Ervin
Art deco akt, 1930
589. tétel
Markup Béla
Majompár
590. tétel
Palotai Gyula
Portré
591. tétel
Rápolti Lajos (Rápolthy)
Női büszt, 1924 körül
592. tétel
Pázmándi Antal
Térplasztika
593. tétel
Bojti András
Női akt torzó
594. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. eleje
Munkás
595. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. közepe
Szoborterv
596. tétel
Nyugat - európai szobrász, 20. sz.
Pillangó lány
597. tétel
Otto Gutfreund (Dvur Králové nad Labem, 1889 – Prága, 1927) után
Don Quijote
598. tétel
Rácz Edit
Erdőtündér
599. tétel
Szlávics László
Kutya - kínáló
600. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS