270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Koppány Attila
"Enigma"
501. tétel
Kántor Lajos
Geometria
502. tétel
Aczél Ilona
Hullámok
503. tétel
Aczél Ilona
Kemény formák
504. tétel
Kántor Lajos
Szines kompozíció
505. tétel
Horváth Olivér
Csigapár
506. tétel
Pető István
Nappal és éjszaka, 2006
507. tétel
Stark Anna
Elvont táj
508. tétel
Orosz Gellért
Kompozíció, 1949
509. tétel
Orosz Gellért
Kompozíció csigaházzal
510. tétel
Pető István
Ablakok, 1997
511. tétel
Aczél Ilona
Három nővér
512. tétel
Uhrin Tibor, Cs.
Absztrakt táj
513. tétel
Magyar festő, 20. sz. vége
Női portré
514. tétel
Szabados Árpád
A kis képek sorozatból, 2008
515. tétel
Baska József
"Andrea"
516. tétel
Turcsán Miklós
Színes kompozíció, 1970
517. tétel
Szabados Árpád
Tájból II. 2004
518. tétel
Kántor Lajos
Kompozíció 1997
519. tétel
Kántor Lajos
"Őszi fények" 1999
520. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS