270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-603]
Járitz Józsa
Falusi részlet
561. tétel
Járitz Józsa
Kacsák
562. tétel
Nyergesi János
Balatonparton, 1930
563. tétel
Szabó Vladimir
"Pulykák"
564. tétel
Szabó Vladimir
"Régi város," 1975
565. tétel
Dési - Huber István
"Ifjúkori önarckép"
566. tétel
Szőnyi István
A nagymarosi Kálvária kápolna
567. tétel
Járitz Józsa
Betakarítás
568. tétel
Járitz Józsa
Álló férfi akt
569. tétel
Dániel Kornél Miklós
Aktok, 1961
570. tétel
Járitz Józsa
Ülő akt
571. tétel
Dániel Kornél Miklós
Támaszkodó akt, 1962
572. tétel
Borsos Miklós
Lovas a vízparton
573. tétel
Gilby, William H. jelzéssel
Szitakötő, 1967
574. tétel
Kövér Gyula
"Spanyolok", 1908
575. tétel
Csóka Gy jelzéssel, 20. sz. közepe
"Veres Péter a lovát ugratja"
576. tétel
Pólya Tibor
Vadász és zsákmánya
577. tétel
Ziffer Sándor
Alvó modell
578. tétel
Vogel Eric
Beszélgető társaság, 1978
579. tétel
Szász Endre
Fejkendős asszony, 1919
580. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS