270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Frautsch jelzéssel, 20. sz. első fele
Moszkva látképe
381. tétel
Erdélyi Mihály
"Halászbárka"
382. tétel
Sárdy Brutus
"Havas táj" 1931
383. tétel
Halvax Gyula
Tihany télen
384. tétel
Gimes Lajos
Havas fenyőfák, 1910
385. tétel
Pólya Tibor
Téli falu
386. tétel
Sárpataky László
Favágók
387. tétel
Bencze Margit
"Szerb Internáltak", 1916
388. tétel
Basilides Sándor
Betlehem
389. tétel
Molnár C. Pál
Remete Szt. Pál (A budapesti Remetekertvárosi Szentlélek templom Remete Szent Pál szárnyasoltár főképének előtanulmánya)
390. tétel
Molnár C. Pál
"Romantikus táj", 1973
391. tétel
Istókovits Kálmán
Dalmát tengerpart, 1923
392. tétel
Kátai Mihály, ifj.
Állatkerti séta
393. tétel
Herczeg Árpád jelzéssel
Kiűzetés a paradicsomból, 1926
394. tétel
Lambert - Rucki, Jean
Levétel a keresztről, 1937
395. tétel
Kohán György
Készülődés, 1946
396. tétel
Vaszary János
Ülő nő (A művész felesége)
397. tétel
VISSZAVONVA
398. tétel
Czóbel Béla
Ülő nő
399. tétel
Egry József
Lányportré, 1913
400. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS