270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Varga Magda
Nő enteriőrben, 1966
541. tétel
Uhrin Tibor, Cs.
Csendélet, 1976
542. tétel
Fabók Gyula
"Emlék"
543. tétel
Rippl - Rónai József
Tanulmány
544. tétel
Mattis - Teutsch János
Tánc
545. tétel
Szőnyi István
Alakok
546. tétel
Patkó Károly
"Rakodás"
547. tétel
Szőnyi István
Árkádia
548. tétel
Mednyánszky László báró
Tájvázlat
549. tétel
Bortnyik Sándor
Közömbösök, 1965
550. tétel
Vadász Endre
Meredek út, 1927
551. tétel
Molnár C. Pál
Három királyok hódolása
552. tétel
Bortnyik Sándor
Építkezők, 1945
553. tétel
Dobroszláv Lajos
Utcarészlet, 1947
554. tétel
Dobroszláv Lajos
Városrészlet
555. tétel
Jeges Ernő
Falurészlet
556. tétel
Edvi - Illés Aladár
Patakpart
557. tétel
Klie Zoltán
Dunakanyar
558. tétel
Járitz Józsa
Lovasszekér
559. tétel
Járitz Józsa
Kártyázók
560. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS