270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Poll Hugó
Felvidéki vár
361. tétel
Pécsi Pilch Dezső
"Farsang Mohácson", 1934-37
362. tétel
Herman Lipót
Árkádiai jelenet, 1913
363. tétel
Erdélyi Béla
Hölgy díszmagyarban
364. tétel
Böhm Lipót
Lila virágok
365. tétel
Pécsi Pilch Dezső
Virágcsendélet, 1932
366. tétel
Bosznay István
Tavaszi domboldal, 1925
367. tétel
Pádly Aladár
Mediterrán részlet
368. tétel
Herman Lipót
Fürdőzők
369. tétel
Widder Félix
"Dunavecse" 1937
370. tétel
Bozsó János
"Fasor kazallal Szentkirály" 1993
371. tétel
Bozsó János
"Kalimajor", 1988
372. tétel
Bozsó János
A nógrádberceli templom látképe
373. tétel
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné
Kisvárosi utcarészlet
374. tétel
Kurucz D. István
Beszélgetők, 1959
375. tétel
Kántor Andor
Tájrészlet házakkal
376. tétel
Arató István
"Alkony", 1962
377. tétel
Chiovini Ferenc
Patakparti falurészlet
378. tétel
Belga festő
Nieuporti vitorlások, 1937
379. tétel
Foretic Vinko
Kikötőrészlet
380. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS