270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Szerelmesek
421. tétel
Johann Hugó
Orgonán játszó nőalak
festett ólomüveg, restaurált
422. tétel
Magyar művész, 20. sz. első fele
Szent Margit
423. tétel
Dési - Huber István
Arckép ikonnal (Falusi kép) 1941 körül
424. tétel
Diósy Antal
Virágcsendélet, 1966
425. tétel
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné
Szent Család zenélő angyalokkal és pásztorokkal
426. tétel
Vén Emil
"Fehér virágok"
427. tétel
Czene Béla, ifj.
Kékszemű lány, 1974
428. tétel
Gyémánt László
Lányportré
429. tétel
Turcsányi jelzéssel 20. sz. második fele
Biciklisták
430. tétel
Anna Margit
Nő álarccal, 1937
431. tétel
Schéner Mihály
Háromkirályok
432. tétel
Tóth László
Csendélet sárga korsóval
433. tétel
Angyalföldi Szabó Zoltán
Virágcsendélet, 1978
434. tétel
Angyalföldi Szabó Zoltán
Orgonás csendélet, 1987
435. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Gombaszedők
436. tétel
Vén Emil
Juliette Greco portréja
437. tétel
Varga József
Zsuzsanna és a vének, 1986
438. tétel
Diener Dénes Rudolf
Virágcsendélet
439. tétel
Szűr Szabó József
Akvárium, 1939
440. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS