270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Lohwag Ernesztin
Vörös ruhás hölgy, 1910
321. tétel
Vörös Géza
Alvó kutya (foxi), 1935
322. tétel
Kelemen Emil
Virágok vázában, 1944 - 53 körül
323. tétel
Jancsek Antal
Ülő férfi
324. tétel
Baba
325. tétel
Szabó Vladimir
Virágcsendélet
326. tétel
Holló László
"Tanulmányfej" 1954
327. tétel
Benkhard Ágost
"Tanulmány"
328. tétel
Pállya Celesztin
Vadászcsendélet
329. tétel
Bauer Emil
Alpesi tó
330. tétel
K. Spányi Béla
Mocsaras táj
331. tétel
Walch, Paul Johann
Erdei pihenőhely
332. tétel
Bosznay István
Patakpart, 1926
333. tétel
Gall, Francois
Parkrészlet
334. tétel
Deák - Ébner Lajos
"Árokrészlet", 1890
335. tétel
Nagybányai festő, 20. sz. eleje
Tájrészlet legelésző jószágokkal
336. tétel
Balla Béla
Folyópart alkonyi fényben
337. tétel
Diener Dénes Rudolf
Borús táj, 1918
338. tétel
Boutheron, Charles
Tájrészlet házzal
339. tétel
Litteczky Endre
Felsőbányai házak
340. tétel
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS