270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Kőnig Frigyes
Fürdőzők
461. tétel
Benvenuti, Riccardo
Miami égbolt alatt, 1982
462. tétel
Fejér Csaba
Falurészlet, 1984
463. tétel
Zorkóczy Gyula
Sziklás tengerpart
464. tétel
Szász Endre
"Anyó"
465. tétel
Szász Endre
"Öregkor"
466. tétel
Soós Tamás
"Realikus melankólia" (Vanitas), 1999
467. tétel
Szász Endre
Hölgy tolldíszes kalapban
468. tétel
Boldizsár István
Nyári csendélet, 1976
469. tétel
Mácsai István
Őszirózsás csendélet
470. tétel
Orosz Gellért
Virágcsendélet
471. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Almaszedő
472. tétel
Vilhelm Károly
Virágcsendélet
473. tétel
Varga József
Nyári virágok, 1996
474. tétel
Varga József
"Mólón állók a Balatonnál", 2008
475. tétel
Pleidell János
Lovasok a vízparton
476. tétel
Pap Gyula
Tengerparti részlet
477. tétel
Ősz Dénes
Városrészlet, 1970
478. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Utcarészlet
479. tétel
Arató István
Párizsi utcarészlet
480. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS