270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Berény Róbert
Kertrészlet sárga házzal
341. tétel
Csillag József
Betakarítás
342. tétel
Tornyai János
Mezei munkák
343. tétel
Tornyai János
Felhők között bújkáló nap
344. tétel
Vágó jelzéssel, 20. sz. eleje
Csikós a pusztán, 1911
345. tétel
Gaál Ferenc
Mezei munkák
346. tétel
Szlányi Lajos
"Asztag"
347. tétel
Mousson Tivadar
Falusi lakodalom
348. tétel
Pállya Celesztin
"Utcai élet falun"
349. tétel
Ducsay Béla
"Cséplés", 1933
350. tétel
Pataky Ferenc
Abrakolás
351. tétel
Rónay E. (?) jelzéssel, 20. sz. első fele
Kapálók
352. tétel
Rippl - Rónai József
Faültetők
353. tétel
Járitz Józsa
Betakarítás
354. tétel
Járitz Józsa
Muskátlis ablak
355. tétel
Rippl - Rónai József
"Szedik a kévét a földemen", 1924
356. tétel
Rátz Péter, Tagyosi
A Pénzverde Nagybányán
357. tétel
Widder Félix
Selmecbányai részlet
358. tétel
Ferenczy Valér
Falurészlet, 1906
359. tétel
Rátz Péter, Tagyosi
A St. Cécile katedrális látképe Albiban, 1910 körül
360. tétel
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS