270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Foretic Vinko
Kikötőrészlet, 1930
401. tétel
Vati József
"Malom", 1974
402. tétel
Vén Emil
"Budafoki lebontott házak" 1975
403. tétel
Bálint Rezső
Kikötőrészlet
404. tétel
Hajós Imre László
Szinérváralja, 1965
405. tétel
Varga József
"Befagyott Duna a Gellért Szállóval", 1996
406. tétel
Páll Lajos
Korondi házak, 1974
407. tétel
Gedeon Zoltán
Erdélyi utca
408. tétel
Páll Lajos
Téli táj
409. tétel
Kmetty János
Önarckép, 1940 -es évek első fele
410. tétel
Domanovszky Endre
Napfürdőzők,1959
411. tétel
Schéner Mihály
Cipők, 1998
412. tétel
Schadl János
Csendélet aktatáskával
413. tétel
Scholz Erik
Tavaszi virágok
414. tétel
Bolgár József
"Csendélet"
415. tétel
Aczel, Georges, 20. sz. vége
Virágcsendélet körtével
416. tétel
Ridovics László
Virágcsendélet
417. tétel
Arató István
Asztali csendélet
418. tétel
Országh Imre Ferenc
Vörös kanapé
419. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Szerelmesek
420. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS