270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Kántor Lajos
Színes táj
521. tétel
Magyar festő, 21. sz.
Színes tehén
522. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Kilátás a hegyekre
523. tétel
Rácz András
Párbeszéd II.
524. tétel
Rácz András
Párbeszéd I.
525. tétel
Frey Krisztián
Kék-fekete-sárga
526. tétel
Bálint Endre
Kompozíció
527. tétel
Vieira Da Silva, Maria Helena
Kék kompozíció
528. tétel
Orosz Gellért
Dombos táj, 1948
529. tétel
Stark Anna
Geometria
530. tétel
Révész - Ferryman Ferenc
Tukánok, 1923 előtt
531. tétel
Kurucz D. István
Tanya, 1979
532. tétel
Stark Anna
Utcarészlet
533. tétel
Uhrin Tibor, Cs.
Csillagászok, 1964
534. tétel
Rácz András
Galambos mozaikterv
535. tétel
Stark Anna
Relációk
536. tétel
Hincz Gyula
(kompozíció) Tavaszi táj
537. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Csendélet órával
538. tétel
Scherer József
Motívum, 2015
539. tétel
Kántor Lajos
Zöld kompozíció
540. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS