270. 20. századi és kortárs festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
Berecz András
"Kallai kettős"
441. tétel
Patkó Károly
Szénarakodók
442. tétel
Bizse János
Kompozíció, 1945
443. tétel
Páll Lajos
Házak
444. tétel
Konfár Gyula
Vöröshajú lány sárga kendővel
445. tétel
Orosz János
"Zöld hegyek" 1960
446. tétel
Magyar művész, 20. sz. vége
A múlt emlékei
447. tétel
Nyergesi János
Kalapos férfi portréja, 1954
448. tétel
Schéner Mihály
"Óriás Váza", 1976
449. tétel
Kézdi Kovács László
Római fürdői kertünk udvara, 1914
450. tétel
Bandy jelzéssel
Városrészlet, 1932
451. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Csendélet ablakban
452. tétel
Orosz Gellért
Pécsi részlet
453. tétel
Stark Anna
Dunakanyar
454. tétel
Szentandrássy István
Sámántánc, 2002
455. tétel
Szentandrássy István
Aktok, 2018
456. tétel
Tokai Ferenc
A rakoncátlan modell
457. tétel
Szentandrássy István
Férfi hegedűvel
458. tétel
Fejér Csaba
Női portré
459. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Két akt
460. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-603]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS