231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Fortuna
181. tétel
Faragó Géza
Jegesmedvebőrön
182. tétel
Fried Pál
Akt műteremben
183. tétel
Bergle C. jelzéssel 1900 körül
Antik jelenet
184. tétel
Herman Lipót
Női akt, 1930
185. tétel
Knopp Imre
Hölgy gyöngydíszes sapkában
186. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Akt balkonon
187. tétel
Jancsek Antal
Kalapos hölgy virágcsokorral
188. tétel
Bertalan Albert
Család
189. tétel
Zágon Gyula
Tinódi lantos és múzsája
190. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kilátás a Savoyai teraszról
191. tétel
Bolba Henrik
Napfényes falurészlet, 1958
192. tétel
Bényi László
"Szénarakodók"
193. tétel
Beno jelzéssel, 20. sz. első fele
Az országház látképe
194. tétel
Szegedi Molnár Géza
Savoyai Jenő szobra, 1946
195. tétel
Terbots Cechov, Gabriel
Kikötőnél várakozók
196. tétel
Szilvássy Pál
A pesti Dunapart
197. tétel
Herman Lipót
Szobabelső, 1962
198. tétel
S. A. monogrammal
Kisvárosi részlet lovaskocsival, 1944
199. tétel
Bencze László
Nyári munka, 1960
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS