231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Aggházy Gyula
Szénagyűjtő leány
121. tétel
Kohán György
Leány népviseletben
122. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Piaci forgatag
123. tétel
Pállya Carolus
Lovaskocsi
124. tétel
Nagy Ernő
Pirospaprikaárus lány
125. tétel
Pállya Carolus
Piacon
126. tétel
Glatter Gyula
Piros kendős lány
127. tétel
Pállya Carolus
Menyecske
128. tétel
Csapó Jenő
Virágcsendélet, 1913
129. tétel
Bánszky Sándor
A művész műterme
130. tétel
Márk Lajos
Önarckép
131. tétel
Bánovszky Miklós
Műteremben, 1928
132. tétel
Muzsinszky Nagy Endre
Virágárusok a parkban, 1920
133. tétel
Áldor János László
Leány virágcsokorral, 1928
134. tétel
Parobek Alajos
Lány népviseletben, 1937
135. tétel
Francia festő, 20. sz. eleje
Ülő nő
136. tétel
Herman Lipót
Önarckép, 1940
137. tétel
Herman Lipót
Asztali csendélet, 1907
138. tétel
Gábor Jenő
Kilátás a Parlamentre
139. tétel
Pögl, Joseph
Kastélybelső, 1922
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS