231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Párnán ülő kislány
161. tétel
Schéner Mihály
Virágcsendélet
162. tétel
Haranghy Jenő
Flamingók
163. tétel
Telek Antal
Erdei út, 1920
164. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falurészlet
165. tétel
Székely Mihály
Villa kertje
166. tétel
Halápy János
"Tihanyi felhők"
167. tétel
Vermeire I. jelzéssel, 20. sz. első fele
Tájrészlet
168. tétel
Schiler jelzéssel
Gőzhajók I.-II., 1894
169. tétel
Ruzicskay György
Derengő fények
170. tétel
Litkei József
Dombos táj
171. tétel
Kunffy Lajos
Áhitat; Falurészlet; Havas hegycsúcs
172. tétel
Benedek Jenő, id.
Vízparti táj alakokkal
173. tétel
Muzsinszky Nagy Endre
Orosz fronton, 1915
174. tétel
Miháltz Pál
Virágcsendélet festő ecsetekkel, 1939
175. tétel
Beno jelzéssel, 20. sz. első fele
Virágcsendélet
176. tétel
Laky Ida
Napraforgós csendélet
177. tétel
Körmendi Frim Ervin
Csendélet kockás abroszon
178. tétel
Gyimesi Lajos
Nyújtózkodó akt
179. tétel
Deák Adrienne, Henczné
Virágcsendélet
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS