231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kisváros télen
41. tétel
Farkas Lőrinc, Csallóközi
Falu télen
42. tétel
Meilinger Dezső
Téli falurészlet lovasszánnal, 1924
43. tétel
Meilinger Dezső
Falu télen,1924
44. tétel
Vári - Vojtovits Zoltán
Téli városka
45. tétel
Marton jelzéssel, 20. sz. második fele
Falu a hegyekben
46. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Balatoni kikötő ezüsthíddal
47. tétel
Bauer C. F.jelzéssel, 20.sz.eleje
Tengerparti részlet
48. tétel
Kovács Piroska jelzéssel, 20. sz. eleje
Dunapart hajókkal
49. tétel
Olasz festő, 1900 körül
Ünneplő társaság
50. tétel
Papp Gábor.
A Santa Maria della Salute Velencében
51. tétel
Kalmár János
Velencei részlet
52. tétel
Berkes Antal
Nagyvárosi utcarészlet
53. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
A sárga telefonfülke
54. tétel
Bartha István
"Szegedi utcarészlet", 1961
55. tétel
Berkes Antal
Városrészlet
56. tétel
Kóka Ferenc
Budapest látképe
57. tétel
Holba Tivadar
"Utca Maroson"
58. tétel
Udvary Pál
Halászok
59. tétel
Horváth Béla
Vitorlások
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS